Dane szczegółowe:

Liczba stron

1000

Liczba aktualizacji w roku

4

Kalendarz aktualizacji

Kalendarz aktualizacji publikacji znajdziesz tutaj

Format

A4

Dodatki

Brak

Najczęściej zadawane pytania:

 • Złożyłem zamówienie, jak mam dokonać opłaty z program/publikację?

  Płatności za program/publikację proszę dokonać na podstawie faktury VAT, którą wyślemy za pośrednictwem kuriera na adres wskazany w zamówieniu wraz z programem/publikacją.
 • Czy publikacja jest aktualizowana? Na czym polega ten system?

  Tytuł jest aktualizowany. Nasi eksperci cyklicznie proponują pakiety dodatkowych materiałów. Aktualizacje są płatne, szczegóły znajdziesz w sekcji „Dane szczegółowe”.
 • Zakupiłem wersję podstawową publikacji, jak długo będę mógł korzystać z zasobów serwisu internetowego?

  Warunkiem stałego dostępu do wygodnej formy e-wydania jest opłacanie cyklicznych zestawów aktualizacyjnych. W dowolnym momencie można zrezygnować z aktualizacji, wystarczy złożyć rezygnację najpóźniej na 2 tygodnie przed ukazaniem się najbliższego zestawu aktualizacyjnego.
 • Zdecydowałem się na zakup wersji premium publikacji, co otrzymam w ramach abonamentu? Jak długo będzie trwać współpraca?

  W tej wersji publikacji proponujemy roczny dostęp online do serwisu internetowego zawierającego e-wydanie publikacji oraz w cenie dodatkowe materiały w ramach minimum 3 aktualizacji serwisu w roku. Przedłużenie rocznego abonamentu na kolejny okres następuje automatycznie, pod warunkiem niezłożenia przez zamawiającego rezygnacji w terminie 14 dni przed końcem obowiązującego abonamentu.

Kontakt z wydawcą:

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Biuro Obsługi Klienta
Tel: 61 665 58 00
E-mail: bok@forum-media.pl